|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3135g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | пластик + металл |
| Вид вогню | Ogień pojedynczy, ciągły, seria 2 strzałowa |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 100 |
| Довжина [mm] | 945mm |
| Тип | 14mm CCW |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | Магазин механический малой вместительности |
| Місткість магазину кульок | 45 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | Да |
| Серія зброї | G36-серія |